Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
17 Temmuz 2017 Pazartesi, 16:27

1.5 Saatte 5 Oyun

Oyun dünyasının hız rekorları bölümünde yepyeni bir sayfa açıldı. Tomatoanus normalde bitirmesi 1000 saati alacak Fallout serisini sadece 1.5 saatte bitirdi.

Video oyunları dünyasında bizlerin en çok sevdiği alanlardan biri de Speedrun etkinlikleri. Bir oyunu mümkün olduğu ölçüde en kısa süre içerisinde bitirmek artık devasa bir etkinlik dalına dönüşmüş durumda. İşte bu alanda müthiş bir rekor kıran Tomatoanus bir anda oyun dünyasının ilgi odağı oldu.

5 Fallout oyununu 1.5 saatte tamamladı

Efsanevi rol yapma oyunu Fallout aslında sizden yüzlerce saat harcamanızı isteyen devasa bir macera. Yine de belli kurallar dahilinde, oyunu çok kısa süreler içerisinde bitirmeniz de mümkün. İşte bunu deneyen Tomatoanus, sadece ilk oyunu değil, bugüne kadar çıkan tüm ana Fallout oyunlarını 1 saat 38 dakika civarında inanılmaz bir sürede tamamladı.

Speedrun resmi adresinde Fallout Anthology alanında lider olan oyuncu, aynı zamanda bunu gerçekleştiren ilk kişi de oldu. Yükleme ekranları ile birlikte 2 saat, yükleme ekranları olmadan 1 saat 37 dakika 54 saniye içerisinde Fallout serisini bitiren Tomatoanus, bu inanılmaz videoyu YouTube üzerinden paylaştı.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz