Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.

15 Temmuz’da ‘Şehitler Köprüsü’ Böyle Görüntülendi-VIDEO

158 kez izlendi, 16 Temmuz 2017 Pazar

15 Temmuz’un yıl dönümünde milyonlar “Şehitler Köprüsü”ne akın etti. BBC ve CNN yaşanan coşku ve yüksek katılımı “dev miting” başlığıyla verdi.

Hain darbe girişiminin yıl dönümünde Türkiye’de milyonlar, “15 Temmuz Şehitler Köprüsü”nde katıldı. Anma töreni BBC, CNN ve Al Jazeera gibi dünyanın en büyük medya organlarında manşetten verildi.

ERDOĞAN’IN ALANA GELİŞİNİ CANLI VERDİ

Erdoğan’ın tören alanına gelişini canlı veren BBC, inanılmaz bir görüntüyü ekrana getirdi. Başta İstanbul ve diğer şehirlerde milyonların sokağa döküldüğü bugün, Türkiye dünya medyasında ilk haber oldu. Canlı yayına geçen BBC, tören alanının muhteşem bir görüntüsünü ekrana getirdi. BBC, ayrıca, Erdoğan’ın tören alanına varışını da naklen verdi.

“DEV MİTİNG” DİYE SERVİS ETTİ

“15 Temmuz Şehitler Köprüsü”ne akın edenleri manşetine taşıyan BBC ve CNN, “Türkiye’deki darbe girişiminin yıl dönümünde dev miting” başlığını kullandı, manşete ellerindeki Türk bayraklarını sallayan kalabalığın fotoğrafı eşlik etti.


BBC ve CNN 15 Temmuz Coşkusunu "Dev Miting… paylaşan: haberler

Etiketler: 15 Temmuz 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 15 Temmuz'da 'Şehitler Köprüsü' Böyle Görüntülendi hain darbe girişimi Şehitler Köprüsü
Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz