Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
22 Ağustos 2017 Salı, 16:00

Geceye, GAÜ Çetinkaya’ya Gönül Veren Herkes Davetli

GAÜ Çetinkaya Türk Spor Kulübü, 1969-1970 Sezonunu namağlup şekilde tamamlayan efsane takım Çetinkaya için, 24 Ağustos Perşembe günü anı gecesi gereçekleştiriyor.Anı Gecesinin, ‘1969-1970 Sezonu, Kıbrıs Türk Federasyon Kupası’nda, tüm karşılaşmaları namağlup şekilde tamamlayan Çetinkaya TSK anısına ve onuruna gerçekleştirileceği belirtilen açıklamada, organizasyona, tüm GAÜ-Çetinkaya Camiası’nın ve toplumun tüm kesimlerinin de davetli olduğu ifade edildi.

GAÜ-Çetinkaya TSK Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi yaptığı açıklamada, buluşma yemekleri ile sosyalleşme ve birlik olma duygusunu güçlendirmeyi hedeflediklerini belirterek, bu gecenin çok anlam dolu bir organizasyon olacağını, 1969-1970 sezonunu, yeniden yadetmeyi de kendilerine görev bildiklerini ifade etti. Vehbi açıklamasının devamında ise şunları söyledi;

“Böylece; camiamız, köklü ve zafer dolu geçmişini, genç taraftar kitlelerine de aktarabilme imkanını, bu tip sosyal geceler ile bulabiliyor. Eski ve yeni kuşak arasındaki yıkılmaz tarihsel köprü de, bu vesile ile sürdürülebilir bir hal almış olacaktır” dedi.

24 Ağustos 2017 Perşembe günü 19:30’da, GAÜ Çetinkaya TSK Arabahmet Kulüp Binasında gerçekleşecek olan, “Anı Gecesi” organizasyonunun yemekli olduğu ve katılım ücretinin 100 TL olduğu ifade edildi. Ayrıca geceye, GAÜ Çetinkaya’ya gönül veren tüm halkın davetli olduğu vurgulandı.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz