Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
04 Ağustos 2017 Cuma, 09:07

Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda finale adını yazdırdı

Mustafa Alnar Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda büyük bir başarıya imza attı.“10 Top” disiplininde oynanan “Çeyrek Final karşılaşmasında Danimarkalı rakibi Andreas Steen Boneleyke’yi 6-3 mağlup etmeyi başaran Mustafa “Yarı Final”de güçlü rakibi Polonyalı Viktor Zielinski’yi mağlup etmeyi başararak adını finale yazdırdı.

Sporcumuz Mustafa Alnar “Avrupa Gençler Şampiyonası” Pupils “10 Top” disiplininde Finale kalarak büyük bir başarıya imza attı.
Hollanda’nın Leende kentinde gerçekleştirilmekte olan “Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda mücadele etmekte olan sporcumuz dün (03 Ağustos 2017, Perşembe) Danimarkalı rakibi Andreas Steen Boneleykke’yi 6-3 mağlup etmeyi başararak “Yarı Final”e yükseldi. “Yarı Final”de geçtiğimiz yılın şampiyonu Polonyalı sporcu Viktor Zielinski ile eşleşen sporcumuz uzun süre mağlup durumda sürdürdüğü çekişmeli geçen karşılaşmanın ardından rakibini 6-5 mağlup eden Mustafa Alnar adını finale yazdırmayı başardı.
Mustafa’nın finale kalması Hollanda’da bulunan bilardo kafilesi tarafından büyük sevince neden olurken, gözler KKTC saati ile 20:30’da oynanacak karşılaşmaya çevrildi.

Finalde Rus sporcu Dmitrii Shkudov ile karşılaşacak olan sporcumuz şampiyonluk için varını yoğunu ortaya koyacak.

“8 TOP” BAŞLADI

Bu arada Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda “8 Top” disiplini karşılaşmaları da başladı. Sporcularımız dün oynanan ilk gün karşılaşmalarında başarılı sonuçlara imza attılar.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz