Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
27 Temmuz 2017 Perşembe, 11:59

“Çocuklardan gizli duşta ağladım!”

Oskar ödüllü aktris Angelina Jolie, ABD’dek bir moda dergisine röportaj verdi. Jolie, aktör Brad Pitt ile boşanmasının perde arkasıyla yeni açıklamalarda bulundu.Oskar ödüllü aktris Angelina Jolie, ABD’de bir moda dergisine röportaj verdi. Jolie, aktör Brad Pitt ile boşanmasının perde arkasıyla yeni açıklamalarda bulundu.

Brangelina çifti, geçen Eylül ayında boşandı. Ayrılıkların üzerinden 10 ay geçmesinin ardından Jolie, ayrılığını ayrıntılarıyla açıkladığı bir röportaj verdi.

42 yaşındaki oyuncu, ikilinin arasındaki ilişkinin 2016 yazında, ‘First They Killed My Father”ın Cambodia’daki çekimlerindeyken, zayıfladığını söyledi: “Bu benim için hayatımın en zor zamanıydı, sadece havadan sudan şeyler konuşmak için bir araya gelen insanlar gibiydik.”

Jolie ve Pitt’in 6 çocukları bulunuyor: Maddox:15; Pax:13; Shiloh;11 Zahara;12, VVivienne ve Knocx isimli ikizler, 9.

Ayrılma kararı sonrası, Jolie bütün çocuklarıyla birlikte yeni bir ev alana kadar kirada oturduğunu açıkladı. Ünlü oyuncu, hayatına yeni bir başlangıç yapmak için Los Angelas’tan 25 milyon dolara bir malikane aldığını ve bir hafta önce yeni evine taşındığını söyledi.

 “KENDİMİ EV İŞLERİNE ADADIM”

“Yeni bir eve taşınmak ben ve çocuklarım için çok büyük bir adım. Hepimiz şu anda ailemizi bir arada tutabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrılığın üstesinden gelmek için kendimi ev işlerine adadım, çocuklarımla vakit geçirdim. Köpeklere baktım, bulaşıkları yıkadım ve çocuklarıma uyumadan önce masal okudum. ”

“ÇOCUKLARIMDAN GİZLİ DUŞTA AĞLADIM”

Jolie sözlerine “Böyle durumlarda çocukların gözleri önünde değilde duşta ağlamanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Siz emin olmasanız bile onların her şeyin iyi olacağını düşünmeleri çok mühim.” diye devam etti.

Bununla birlikte, Jolie hayatıyla ilgili planlar yapmakta iyi olduğunu da belirtti.

Angelina Joli ve Brad Bitt Mr.and “Mrs Smith” filminin çekimlerinde yakınlaşmış ve sonrasında12 yıllık bir ilişki yaşamışlardı.

Jolie’nin çocuklarının velayetini tek başına üstlenmek için dava açtığı öğrenildi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz