Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
13 Temmuz 2017 Perşembe, 13:05

GAÜ Çetinkaya,Yeni Sezona Bomba Gibi Giriyor

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Çetinkaya Türk Spor Kulübü, sezon açılışında, Kulüp Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi başkanlığında, yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcular ile basının karşısına geçti.

GAÜ Çetinkaya sezon açılışına, yönetim, teknik ekip ve sporcuların yanında, taraftarlarında katılımı gözlemlenirken, GAÜ Çetinkaya Başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi ve Teknik Direktör Turay Altay açıklamada bulundu.

GAÜ Çetinkaya TSK başkanı Doç. Dr. Asım Vehbi, sezon açılışının kendileri için çok önemli olduğunu ve tüm GAÜ Çetinkaya ailesinin bir arada olduğunu belirtti. Vehbi, sezon açılışını Metehan tesislerinde yapmanın, kendileri için büyük bir önem arz ettiğini bildirerek, tesisin 49 yıllığına kendilerine tahsis edildiğini ve başta Başbakan Hüseyin Özgürgün olmak üzere, tüm yetkililere teşekkürlerini sundu. Metehan Tesislerinin GAÜ Çetinkaya’nın geleceği ve gelişimi açısından çok önemli bir faktör olduğuna da değinen Vehbi, teknik ekip ve tüm sporculara yeni sezonda; şampiyonluk hedefinde başarılar dileyerek, sezon sonucunda hep birlikte bu şampiyonluğu kucaklayacaklarına inandıklarını söyledi.

GAÜ Çetinkaya Teknik Direktörü Turan Altay nezaretinde ilk çalışmasını yapan GAÜ Çetinkaya’da izinli olan İbrahim Çıdamlı sezon açılışında yer alamazken, diğer tüm kadro açılışta hazır bulundu. Sezon açılışı öncesi konuşan Turan Altay hedeflerinin şampiyonluk olduğunu; bu doğrultuda yola çıktıklarını, çalışmalarını eksiksiz ve aralıksız sürdüreceklerini vurguladı. Yerli transferde kaleci arayışlarının devam ettiğini belirten Altay bunuda ilerleyen dönemde netleştireceklerine dikkat çekti. Ağustos ayı içerisinde yurt içi kampınında belli olduğunu aktaran Altay, çalışmalara kendi tesislerinde devam edeceklerini söyledi.

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz