Piyasalar getiriliyor... Lütfen Bekleyiniz.
13 Ekim 2017 Cuma, 11:57

Kefil Bulamayınca Cezaevine Gönderildi

SPAya gelen müşterinin pantolonunun cebindeki 700 doları çalarak borçlarını ödediği iddia edilen Kırgızistanlı garson, cezaevine gönderildi.Girne’ye bağlı Çatalköy’de, 8 Ekim 2017 tarihinde bir otelin SPA bölümünde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili tutuklanan  Kırgızistan uyruklu Pakhrıdın Uulu hakkındaki soruşturma tamamlandı. SPA’ya gelen müşterinin pantolonunun cebindeki 700 doları parayı çaldığı ve borcuna karşılık bir arkadaşına verdiği ileri sürülen zanlı dün teminat için Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Duruşmada zanlı hakkındaki iddiaları aktaran polis, Çatalköy’de faaliyet gösteren bir otelde çalışan zanlının, 8 Ekim saat 14.20-16.40 sıralarında otelin spa bölümünde erkek soyunma odasında A.S.A isimli müşterinin dolaba koyduğu pantolonun cebinde bulunan 700 dolar parayı çaldığını söyledi. Polis, 10 Ekim tarihinde yapılan soruşturma kapsamında güvenlik kamerası görüntülerinin incelendiğini, zanlının soyunma odasına girip çıktığını tespit ettiklerini açıkladı.

Zanlının 10 Ekim tarihinde otelde tespit edilerek gözaltına alındığını kaydeden polis, zanlının gönüllü ifade verip 700 dolar parayı çaldığını ve borcuna karşılık bir arkadaşına verdiğini itiraf ettiğini belirtti. Zanlı hakkında başlatılan soruşturmanın tamamlandığını kaydeden polis, zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

Mahkeme, bir kefilin 20 bin TL tutarında kefalet senedi imzalaması, zanlının 30 bin TL tutarında şahsi kefalet senedine imza atması ve yurt dışına çıkış yasağı şartları ile tutuksuz yargı kararı verdi. Ancak kefil bulamayan zanlı cezaevine götürüldü.

Diyalog

Copyright © 2013 Xturk MultiMedya Tema. Powered by Wordpress.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz